Turniej Niepodległości - rezultaty

Choć oficjalnie sezon roku 2019 zakończył się 20 października to całkiem niezła aura sprowokowała klub do zorganizowania turnieju

Okazją do tego była zbliżająca się 101 rocznica odzyskania niepodległości.
Turniej wobec tego przybrał nazwę Turnieju Niepodległości a wszyscy uczestnicy, na tę okazję, przystroili się biało-czerwonymi kotylionami.
Pogoda była wyśmienita. Ok 9 st C, bezwietrznie, a co najważniejsze – nie padało (mimo zapowiedzi meteo). Nawet dwa razy zaświeciło uczestnikom słońce !
Turniej rozegrano w formacie brutto (pucharowy) i netto (medalowy) a do tego konkurs towarzyszący – na dołku nr 15 na najdokładniejsze uderzenie.

W załączeniu rezultaty oraz kilka zdjęć. Tryumfatorów dzisiejszego turnieju nagradzała kapitan sekcji kobiecej naszego klubu – Barbara Kielich.

P.S. Jeśli dłużej będzie utrzymywała się „golfowa” pogoda to może znowu zorganizujemy jakiś turniej.

Turniej Niepodległości 2019-11-10 Rezultaty.pdf