Zakończenie sezonu 2022

Rozegraliśmy turniej, który był oficjalnym zakończeniem sezonu 2022 w Augustowskim Klubie Golfa.

Nie oznacza to, że przestaliśmy grać w golfa w tym roku – bo jak tylko pogoda dopisze to kilka przygodnych imprez golfowych planujemy jeszcze zorganizować.
W załączeniu przesyłam rezultaty turnieju.
Po rozegraniu turnieju wręczyliśmy nagrody zwycięzcom całorocznych cykli turniejowych. Dla porządku odnotowuję te nazwiska:

1. W turnieju match play:

2. Turniej Grand Prix klasyfikacja brutto:

3. Turniej Grand Prix klasyfikacja netto

Tryumfatorzy sezonu zostali uhonorowani szampańskim toastem.

Mieliśmy również okazję podziękować właścicielom pola, Mariannie i Józefowi Wiszniewskim za udostępnianie tego pięknego i starannie utrzymanego obiektu sportowcom Augustowskiego Klubu Golfa a tą drogą za znaczący wkład w rozwój tej pięknej dyscypliny sportu w regionie północno wschodniej Polski.

W załączeniu przesyłam również garść zdjęć z dzisiejszych zawodów i uroczystości na zakończenie sezonu. Pierwsze zdjęcie nie jest przez pomyłkę – naprawdę gościliśmy dzisiaj takiego kibica.

2022.10.02 Zakonczenie Sezonu rezultaty.pdf