Puchar Polski HCP

Przesyłam wiadomość od Pawła Sikory o sukcesach naszych klubowych kolegów w trzydniowym turnieju Handicapowy Puchar Polski, który został rozegrany w ostatni weekend na Pomorzu.

Koledzy przywieźli stamtąd trzy medale: złoty, srebrny i brązowy.
Gratulacje od całej augustowskiej społeczności golfowej !!!

Zachęcam do przeczytania wiadomości (poniżej) od Pawła

From: Paweł Sikora

Dzień dobry,
Chciałbym przekazać informacje na temat sukcesów odniesionych na ogólnokrajowych zawodach naszych klubowiczów.
Miejsca na podium:
Piotr Sikora 3. Miejsce (grupa hcp od 17,1 do 20,0)
Adam Zdrodowski 1. Miejsce (grupa hcp od 23,1 do 32,0)
Antoni Zdrodowski 2. Miejsce (grupa hcp od 23,1 do 32,0)
Turniej był rozgrywany na 2 różnych polach w 3 dni. Pierwsza rudna została zagrana na polu w Tokarach, a druga w Postołowie. Trzecia runda w niedziele była runda finalowa do której zakwalifikowanych było 60% najlepszych graczy po dwóch dniach. Finał został przeprowadzony na polu w Postolowie które było przygotowane fenomenalnie.

Mam nadzieje, ze nie zapomniałem o żadnym wyróżniającym się sukcesie, ale w razie czego przesyłam link do wyników oraz opisu przebiegu turnieju i relacji fotograficznej z rozdania nagród