Puchary JW Ślepsk rozdzielone !
Wyniki dzisiejszej rywalizacji w puchary ufundowane prze Mariannę i Józefa Wiszniewskich, właścicieli pola JW w Grabowie

Kamil Sawicki, junior, z wynikiem 62 (grając z żóltych tee !!)
Marianna Wiszniewska z rezultatem 62
Marian Palczewski z rezultatem 61

O trzecie miejsca w dwóch kategoriach rozegrano pasjonujace dogrywki. W kategorii pań dogrywkę wygrała Anna Palczewska rywalizując z Anną Wawiórko, a w kategorii juniorów Paweł Sikora pokonał swojego starszego brata Piotra.
Resztę wyników mozna zobaczyć w załączonym pliku.

Ponadto, dzisiejszy turniej był ostatnią już eliminacją cyklu Grand Prix 2012 Augustowskiego Klubu Golfa. Wyniki klasyfikacji generalnej mozna również zobaczyć w załączonym pliku.
Oficjalne ogłoszenie wyników GP bedzie miało miejsce za trzy tygodnie (sobota 27 października) na Augustowskiej Gali Golfa. Zarząd klubu czeka na ewentualne protesty i jeśli takie wpłyną (do 12 października) zostaną rozpatrzone.

No i oczywiście garść zdjęć z dzisiejszej imprezy.

Pozdrawiam,

Robert hanisz