Mistrzowie Podlasia
W załączeniu przesyłam arkusz rezultatów mistrzostwa Podlasia 2012, oraz rezultaty Grand Prix po 9 eliminacjach.

 

W wielkim skrócie:
 
W kategorii pań tytuł mistrzowski obroniła Barbara Kielich. Gratulacje !
 
W kategorii panów tytuł wywalczył Wladek Dzierżyński. Największą niespodziankę Waldek sprawił w drugim dniu kiedy to startował z trzeciej pozycji, mając stratę do prowadzącego po pierwszej rundzie aż 6 punktów. W drugiej rundzie Waldek zagrał fenomenalnie i przeskoczył Krzysztofa Okrągłego i Andrzeja Sawickiego.
 
W kategorii juniorów tytuł wywalczył Kamil Sawicki. Znając poziom sportowy Kamila nie jesteśmy specjalnie tym zdziwieni, nawet w sytuacji gdy Kamil gra z żółtych (seniorskich) tee. W tej kategorii doszło również do sporej niespodzianki, gdy w drugiej rundzie Paweł Michniewicz, grając bezpośrednio z Kamilem pokonuje go o dwa punkty. Niestety nie wystarczyło to do zniwelowania przewagi Kamila z pierwszego dnia. Jeszcze raz, gwoli rzetelności, trzeba dodać, że Paweł grał z czerwonych (juniorskich) a Kamil z żółtych (seniorskich) tee. Tym niemniej brawo Pawle, wice mistrzu Podlasia, za nieustępliwą walkę do końca.
W tej samej kategorii doszło do dogrywki o trzecie miejsce. O prawdzie, że golfa przegrywa się na greenie, przekonał się Michał Skowroński, który w dogrywce z Pawłem Sikorą, na pierwszym greenie był o jedno uderzenie lepszy. Niestety "przestrzelił" 40 cm putt i Paweł zremisował. Po takiej wpadce, Michał już psychicznie się nie podniósł i drugi dołek swobodnie zwyciężył Paweł zdobywając tytuł drugiego wicemistrza Podlasia.  Gratulacje.
 
Nagrody, w imieniu ich fundatora i patrona mistrzostw, marszałka województwa, wręczał wicemarszałek pan Cezary Cieślukowski.
 
Sponsorem imprezy był bank BZWBK. Dziękujemy.
 
W załączeniu również trochę zdjęć. Są na tyle małe, by wsyałć je e-mailem. Gdyby ktoś chciał któreś zdjęć w dużej rozdzielczości, to proszę o sygnał - prześlę oddzielnie.
 
Pozdrawiam,
 
Robert Hanisz
 
> Punktacja do GP 2012
> Lista startowa runda 2
(Zdjęcia w Galerii)