Gala Golfa 2013
Już teraz zapowiadam zbliżającą się uroczystą Galę Golfa
która bedzie miała miejsce w sobotę, 19 października w zajeździe KAKTUSIK
Jak zwykle będzie to okazja do podsumowania mijającego sezonu oraz wręczenia nagród zwycięzcom Grand Prix Augustowskiego Klubu Golfa.
A przy okazji - w tym roku mija 10 rocznica powstania Augustowskiego Klubu Golfa.

Została rozszerzona forma organizacyjna gali. Zapraszamy na nią golfistów z całego regionu wraz z osobami towarzyszącymi jak również znajomych i przyjaciół. Będziemy mieli muzykę (DJ) oraz kawałek podłogi do tańca dla chętnych.

Zapraszamy juniorów, a szczególnie zaszczyceni będziemy jeśli pojawią się w towarzystwie rodziców. Część oficjalną uroczystości przewidujemy w godzinach 18:00 - 20:00.

Tego samego dnia, w sobotę do poludnia, przewidujemy turniej zakończenia sezonu a wręczenie honorów tego turnieju przewidujemy również podczas gali.

Proszę o deklarację uczestnictwa w gali (wraz z osobami towarzyszącymi, przyjaciółmi, znajomymi) co pozwoli nam domknąć sprawy organizacyjne gali. Jeśli będziemy mieli przynajmniej 40 uczestników to Kaktusik zostanie zamknięty i w całości przeznaczony dla nas.

Pozdrawiam,

Robert Hanisz