Turniej zakończenia sezonu
W sobotę 19 października rozegrano ostatni oficjalny turniej, zamykający sezon Augustowskiego Klubu Golfa.
Sporą niespodziankę odnotowano w klasyfikacji męzczyzn gdzie zwyciężył z rezultatem 63 uderzenia Tomasz Kisiel. Tomasz pokazał, że wytrwała, systematyczna praca przynosi efekty. Tomek gra w golfa od ubiegłego roku. Wówczas osiągał na turniejach rezultaty w ranicach 90 - 100. A teraz, na sam koniec sezonu sięgnął po zwycięstwo znakomitym rezultatem. Wielkie gratulacje !!!
 
W kategorii juniorów wygrał Kamil Sawicki. Trzeba dodać, że Kamil, choć klasyfikowany w kategorii juniorów, grał z "żółtych" tee, czyli miejsc startowych męzczyzn seniorów. Kamil wynikiem 62 wygrał nie tylko klasyfikację juniorów, ale był tego dnia najlepszym graczem na polu.
 
W kategorii pań trzeba było rozegrać dogrywkę, bowiem tradycyjnie już dwie panie Marianna Wiszniewska i Barbara Kielich zremisowały w turnieju osiągając znakomite rezultaty - po 63. W dogrywce, niezwykle pasjonujacej wymagającej rozegrania aż dwóch rund, tym razem zwyciężyła pani Barbara.
 
Dogrywka w kategorii pań oraz rozdanie nagród miało miejsce wieczorem podczas gali golfa stąd takie niecodzienne warunki do gry oraz uroczyste stroje golfistów.
 
W załączeniu listat startowa z kompletem rezultatów oraz garść zdjęć.
 
Sprawozdanie z gali golfa i podsumowanie cyklu Grand Prix ukaże się w osobnej relacji.
 
Pozdrawiam,
 
Robert Hanisz