Mistrzostwa JW. Ślepsk

W niedzielę, 20 sierpnia rozegrano kolejne mistrzostwa JW. Ślepsk o puchary ufundowane przez państwa Mariannę i Józefa Wiszniewskich.

Tradycyjnie już sponsorzy turnieju zadbali o emocje sportowe, za którymi stały piękne trofea, oraz o coś dla „ciała” czyli o katering dla uczestników. Ta część była dzisiaj szczególnie przydatna, bowiem w tak deszczowej pogodzie, wzmocnienie przygotowanymi przysmakami było bardzo potrzebne.

 
W załączeniu rezultaty turnieju oraz klasyfikacja generalna Grand Prix bowiem turniej był przy okazji siódmą eliminacją cyklu. Do tego trochę zdjęć. Mam u siebie zdjęcia w oryginalnym rozmiarze, dużej rozdzielczości. Proszę o e-mail gdyby były potrzebne.

 
Przy okazji komunikat – kapitan naszej drużyny zgłosił dzisiaj postulat przesunięcia o tydzień dwudniowego turnieju o Mistrzostwo Podlasia ze względu na międzynarodowy turniej Baltic Sea w którym pięcioro naszych klubowiczów weźmie udział. Ponieważ nie zgłoszono sprzeciwu, informuję, że turniej o tytuł Mistrza Podlasia 2017 zostanie rozegrany w dniach 23, 24 września a nie jak pierwotnie planowano 16,17 września. Bardzo proszę o wpisanie sobie nowego kalendarza imprez (również w załączeniu)

http://www.golf-klub.pl/news/uploads/Punktacja do GP 2017___20.08.pdf

http://www.golf-klub.pl/news/uploads/Rezultaty Mistrzostw Ślepska 2017-08-20.pdf

 

http://www.golf-klub.pl/news/uploads/Terminarz Imprez 2017___20.08.pdf