Ósma eliminacja Grand Prix

W załączeniu rezultaty dzisiejszego turnieju, ósmej eliminacji Grand Prix.

Do tego klasyfikacja generalna GP po ośmiu eliminacjach oraz aktualna, po dzisiejszym turnieju, lista naszych lokalnych handicapów.

Wart szczególnego odnotowania jest wyśmienity start trzynastoletniej Sary Kostryckiej, nowej członkini naszego klubu, juniorki z Białegostoku. Sara w swym dzisiejszym debiucie w Grabowie uzyskała znakomity rezultat 76 uderzeń.

Najbliższy turniej – dwudniowe Mistrzostwa Podlasia pod patronatem Marszałka Województwa – zostanie rozegrany 23 i 24 września.
Uwaga, jest to przesunięcie o tydzień w stosunku do pierwotnego planu imprez. Przesunięcie to zostało spowodowane przez międzynarodowy turniej o puchar Baltic Sea w Druskiennikach, gdzie wystartuje 10-cio osobowa reprezentacja Podlasia a w niej 5 członków naszego klubu.

I na koniec przypominam o planach na najbliższą sobotę – prace agrotechniczne i porządkowe w Grabowie w ramach czynu społecznego. O szczegółach tej akcji będę informował.

Punktacja do GP 2017 - 03.09

Rezultaty 8 GP, 2017- 03.09