Doroczne Walne Zebranie Augustowskiego Klubu Golfa

23 marca odbyło się doroczne Walne Zebranie Augustowskiego Klubu Golfa.

Obok licznych statutowych decyzji przyjęto m.in kalendarz imprez golfowych AKG na br.

W załączeniu Kalendarz Imprez Golfowych 2018.

Ponadto postanowiono rozszerzyć formaty rywalizacji:

1. W każdym z dziesięciu turniejów cyklu Grand Prix w formacie netto (wspólna klasyfikacja) będzie prowadzona punktacja za zajęte miejsce: 12 pkt za pierwsze miejsce, 10 pkt za drugie, 8 pkt za trzecie, 7 pkt za czwarte aż do miejsca dziesiątego za 1 pkt. O wyniku końcowym będzie decydować suma punktów zdobytych za miejsce w poszczególnych turniejach GP. Maksymalnie można zdobyć 120 punktów. Na zakończenie sezonu uhonorowani nagrodami zostaną zdobywcy trzech najlepszych miejsc, po uprzednim wykreśleniu z tej listy zdobywców pucharów GP w klasyfikacji generalnej brutto.
  2. Wprowadzamy rywalizację pucharową w formacie match play o Puchar Klubu. Są to zawody typu open w których może wziąć każdy chętny golfista po uprzednim zarejestrowaniu swojego udziału w rozgrywkach. Chętni są proszeni o zgłaszanie się do kolegi Andrzeja Sawickiego (e-mail: ela_sawicka@wp.pl )

Na zakończenie dodam, że oficjalne rozpoczęcie sezonu 2018 planujemy na niedzielę, 15 kwietnia.

Terminarz Imprez 2018.pdf