CENNY MEDAL TRAFIA DO AUGUSTOWA

Tegoroczne mistrzostwa Polski, turniej o nazwie Citi Handlowy XVI Mistrzostwa Polski Amatorów zostały rozegrane w dniach 1-3 czerwca na polu golfowym Mazury Golf & Country Club koło Olsztyna.

Pośród 48-miu graczy z całej polski, zakwalifikowanych do tego turnieju,
znalazł się również przedstawiciel Augustowskiego Klubu Golfa, nasz kapitan sportowy Waldek Dzierżyński.
Waldek w piątek i w sobotę rozegrał dwie bardzo dobre rundy (81 i 82 brutto),
co pozwoliło mu zakwalifikowanie się do niedzielnej rundy finałowej w gronie dwudziestu najlepszych golfistów w Polsce.
Utrzymanie równej formy w niedzielnej rundzie pozwoliło naszemu kapitanowi
zajęcie trzeciego miejsca i zdobycie tytułu II WICEMISTRZA POLSKI MID AMATORÓW
w klasyfikacji stroke play netto z wynikiem 220 (+4) po rundach 71, 72 i 77 uderzeń.

Komentując ten sukces Waldek podkreślił, że w dużej mierze zawdzięcza go państwu
Mariannie i Józefowi Wiszniewskim, właścicielom pola JW ŚLEPSK w Grabowie koło Augustowa, którzy nie szczędzą wysiłków w perfekcyjne przygotowanie pola a zwłaszcza greenów i stworzenie idealnych warunków treningowych, co w efekcie przełożyło się na ten sukces.

Zdjęcia są następujące:
- Ceremonia wręczenia medali (Waldek Dzierżyński drugi od prawej)
- Waldek grający uderzenie na green
- Waldek prezentuje medal sponsorom augustowskiego golfa , państwem Marianną i Józefem Wiszniewskimi na polu w Grabowie