Turniej kapitański, 14 lipca - Druskienniki

Przypominam, że w najbliższą sobotę, 14 lipca na polu golfowym w Druskiennikach zostanie rozegrany kolejny już turniej kapitański (o główną nagrodę Kapitana Augustowskiego Klubu Golfa).

W turnieju mogą wziąć udział również gracze spoza AKG.
Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00 (polskiego czasu) z dołków 1 i 10. Lista startowa, prowadzona przez kapitana – Waldka Dzierżyńskiego – zostanie zamknięta o godzinie 9:30 w Druskiennikach.
Przewidziane są następujące formaty i nagrody:
- 1, 2 i 3 miejsce klasyfikacji brutto,
- nagroda dla najlepszego gościa turnieju (brutto)
- 1,2 i 3 miejsce klasyfikacji netto (dla graczy bez oficjalnego hcp, na potrzeby turnieju hcp oszacuje Waldek Dzierżyński)
- wyróżnienie za najdokładniejsze uderzenie (w czasie rundy)
- wyróżnienie za najdalsze uderzenie (też w czasie rundy)

Najważniejsze sprawy organizacyjne:
- dojeżdżamy na pole własnym środkiem transportu. Trzeba zarezerwować ok 1 godz i 15 minut na dojazd z Augustowa.
- uczestnicy turnieju uiszczają opłatę Green Fee w recepcji pola w Druskiennikach i korzystają z przysługującej ulgi. Opłata gracza dorosłego 30 Euro, juniora 20 Euro. Można płacić kartami kredytowymi
- jak co roku mile widziane koszyczki. Na polu w Druskiennikach są napoje, w tym dobre piwo, natomiast może w ogóle nie być nic do jedzenia.

I komunikat z ostatniej chwili od kierownika pola w Druskiennikach: planowany wcześniej w tym samym terminie ich turniej został przeniesiony na kolejny tydzień. Tak więc w tę sobotę będzie jedynie nasz turniej.