Turniej kapitanski - wyniki

W sobotę 6 lipca na polu golfowym w Druskiennikach rozegraliśmy doroczny Turniej Kapitański.

Przypomnę tylko, że jest to turniej o mistrzostwo Augustowskiego Klubu Golfa o nagrody fundowane przez kapitana naszego klubu. Turniej ma charakter otwarty i mogą w nim grać golfiści spoza klubu. Dla nich kapitan również ufundował nagrodę „dla najlepszego gościa turnieju”. Formaty przyznawanych nagród to 1-2-3 miejsce w formacie brutto i 1-2-3 miejsce w formacie netto. W tym roku miłą niespodziankę przygotował dyrektor pola Nerijus Seza, który do mistrzowskich nagród dołączył nagrody specjalne: vouchery o wartości 50 Euro do wykorzystania w parku wodnym w Druskiennikach. Jeden z takich voucherów został na koniec rozlosowany w gronie uczestników turnieju.

W załączeniu tabela z rezultatami oraz trochę zdjęć.

TURNIEJ KAPITAŃSKI.docx