Finał Santander Polish Masters 2019

Wielki Sukces Augustowskiego Golfa.

Krzysztof Okrągły po wspaniałej walce został zwycięzcą jednego z najbardziej prestiżowych turniejów Golfa amatorskiego w Polsce.Santander Polish Masters. Po trzech dniach zmagań na podwarszawskim polach golfowych zwyciężył z wspaniałym wynikiem - 4 netto a nagrodą jest zagraniczny wyjazd golfowy połączony z turniejem Santander PolishMasters w marcu 2020 roku. Nasz klub reprezentował również Tomasz Kisiel, który zajął ostatecznie 10 miejsce i również wystąpił w  niedzielnym Turnieju finałowym na First Warsaw Golf & Country Club w którym wystąpili sami finaliści 12 turniejów eliminacyjnych na terenie całej Polski. Po 2 pierwszych dniach turnieju do finałowego niedzielnego turnieju po przejściu CUT zakwalifikowało się tylko 12 najlepszych zawodników poszczególnych grup handicapowych. Turniej był transmitowany przez TVN oraz NBC Golf Chanel Polska. Brawo Augustowski Golf.